Vinci Power Nap

Ładujemy telefony, samochody – nie zapomnijmy o sobie… We Wrocławiu działa Vinci Power Nap – Kawiarenka Snu, która jest odpowiedzią na nasilające się w społeczeństwie poczucie zmęczenia i wypalenia zawodowego.

Naukowcy wraz z NASA już dawno stwierdzili, że power nap, czyli 20-minutowa drzemka regeneracyjna, wzmacnia zdrowie i efektywność poprzez restart umysłu i ciała. Wiadomo też, że taką formę regeneracji chętnie praktykowali m.in. Leonardo da Vinci, Albert Einstein czy Napoleon Bonaparte.

Vinci Power Nap – Kawiarenka Snu to innowacyjne na skale kraju oraz świata miejsce, gdzie za sprawą specjalnego systemu regeneracji opartego na integracji sensorycznej, odpoczniemy i zregenerujemy siły na dalszą część dnia. Posłużą nam do tego odpowiednio zawieszone i przystosowane chusty.

Magdalena Filcak, autorka opatentowanego systemu przenosi klientów tego miejsca w niezwykle przyjemne, kojące okoliczności przyrody, np. w sam środek zielonego lasu. Odpowiednio dobrana muzyka, miękka trawa pod stopami, kompozycje zapachowe wspomagające relaks, dużo zieleni wokół, czy ujemna jonizacja pomieszczenia – to wszystko sprawia, że można się wyciszyć, odciąć od przeładowanego bodźcami świata.

Więcej informacji oraz rezerwacje TUTAJ.