Innowacja i co dalej? – zaproszenie na warsztaty

Już 31 maja (piątek) 2019 r. w Centrum Konferencyjnym „Ogrodowa Conference Center” przy ul. Ogrodowej 12 w Poznaniu odbędzie się warsztat „Innowacja – i co dalej”. Uczestnicy wspólnie z ekspertką, Mirellą Panek-Owsiańską dyskutować będą o tym, jak zapewnić dłuższe życie, a także rozwój innowacyjnych projektów społecznych.

fot. pexels.com

Jak rozwijać nowe instrumenty społeczne, udostępniać je coraz szerszej grupie odbiorców i zapewnić przetrwanie na rynku usług społecznych? Jak aktywista, wizjoner, innowator, może ruszyć w świat z wypracowaną innowacją i odnaleźć się biznesie społecznym?

Plan wydarzenia:

10:00               Rejestracja uczestników i poranna kawa

10:30               Część teoretyczna: case study 1 (model wdrażania innowacji na wybranym przykładzie)

12:00               Przerwa
12:30               Część praktyczna: case study 2 (metody wdrożenia wybranej innowacji)

14:00               Podsumowanie i zakończenie

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja dostępna poprzez formularz zgłoszeniowy tutaj.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Mirella Panek-Owsiańska

Od ponad 20 lat pracuje na styku sektora akademickiego, biznesu, organizacji pozarządowych, polityki i administracji. Zawodowo zajmuje się zmienianiem świata na lepszy. Występuje publicznie, szkoli, moderuje, doradza, komentuje dla mediów, pisze o CSR, zarządzaniu różnorodnością, przywództwie kobiet, komunikacji społecznej i politycznej, fundraisingu i organizacjach pozarządowych. W codziennym życiu zawodowym konsultuje, szkoli i łączy biznes, organizacje pozarządowe i działalność akademicką. Więcej informacji na stronie internetowej.

Social(i)Makers

Międzynarodowy projekt realizowany przez organizacje partnerskie z 7 krajów Europy Środkowej:  Polski, Austrii, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Węgier i Włoch. Projekt koncentruje się na działaniach, których celem jest tworzenie potencjału jednostek i organizacji do wdrażania innowacji społecznych.