Zaproszenie na konferencję, pt. DO BUSINESS, MAKE IMPACT, czyli jak rozwijać firmę o pozytywnym wpływie społecznym

Już 28 października (poniedziałek) 2019 r. w Centrum Konferencyjnym Zielna przy ul. Zielna 37 w Warszawie odbędzie się konferencja „DO BUSINESS, MAKE IMPACT” – czyli jak rozwijać firmę o pozytywnym wpływie społecznym. 

„DO BUSINESS, MAKE IMPACT” to wydarzenie dedykowane zarówno innowatorom społecznym i twórcom start-upów pozytywnego wpływu, jak również firmom działającym zgodnie z zasadami etycznego biznesu. W trakcie dwóch części uczestnicy dowiedzą się, czym dokładnie jest impact społeczny oraz jak go analizować i definiować, by następnie móc skutecznie zastosować go w codziennych działaniach komunikacyjnych. Dodatkowo zaprezentowane zostaną najnowsze narzędzia wspierające aktywności organizacji i firm, tj: platforma Skyrocket, fundusze venture capital z impactem społecznym oraz certyfikaty B-Corporation.

Konferencja organizowana została przez Fundację Fundusz Współpracy oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu i jest częścią międzynarodowego projektu Social(i)Makers. Wydarzenie objęte zostało patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Krajowej Izby Gospodarczej.